консультація для батьків
"Чому діти плачуть?"

Як часто ми, дорослі, вважаємо, що краще покарати малюка, накричати на нього, ніж спокійно вислухати і спробувати зрозуміти. Адже ми не вирішуємо проблему, нас дратує плач, непослух, свій гнів на самих себе намагаємося перекласти на дитину. Нам дуже важко зрозуміти: якщо дитина плаче, значить, їй погано.

СІМ’Я — МОДЕЛЬ ТОЛЕРАНТНОГО СУСПІЛЬСТВА

Діти такі безпосередні, що іноді це неприємно оточуючим. Вони, не бажаючи навмисне чинити зло, часто ображають товариша, або перехожого. Неможливо виховати гармонійну особистість, якщо дитина не розумітиме, як правильно поводитися з людьми не такими, як усі. Якщо ви не бажаєте, аби одного разу, навчившись говорити, дитина десь у суспільному місці змусила вас червоніти, навчайте її толерантності....

план заходів
спрямованих на запобігання та протидію булінгу
в ЗДО № 18 на 2023 - 2024н.р.
Інфографіка про булінг
Булінг в дошкільному закладі

Чи замислювалися ви, де беруть витоки комплекс жертви або потреба агресії стосовно інших. Мало хто з батьків знає про булінг чи стикається з цим явищем в дитячому садку. Чому і як дитина дошкільного віку стає жертвою булінгу?
Булінг (від англ. to bull — переслідувати) — свідома агресивна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої.

Що потрібно для щастя дитини?

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина була щасливою. Та не кожен знає, як цього досягти, що конкретно слід робити, та що, навпаки, не допускати по відношенню до дитини. Щастя – це стан задоволення життям. Дітям для цього потрібно зовсім небагато. ПОЧНІТЬ ІЗ СЕБЕ....

ПОРАДИ БАТЬКАМЯК ПІДНЯТИ ДИТИНІ НАСТРІЙ⠀

Ваша дитина засмутилася? Спробуйте підняти їй настрій. Це дуже легко зробити, якщо тільки трохи відійти від стереотипних, автоматичних реакцій. ⠀

1.Збираємо сльозинки ⠀
Дитина плаче, і ви не знаєте як її заспокоїти? Запропонуйте їй зібрати сльози, щоб зварити чарівне зілля, і якщо його випити, то все обов'язково буде добре.

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ НА ТЕМУ:

«Жорстоке поводження з дітьми та як його запобігти»

Діти – це майбутнє кожної держави. А тому фізичні та емоційні травми, які вони переживають, обкрадають суспільство та усіх його членів зокрема. Жорстоке поводження з дітьми, нехтування їхніми інтересами не лише завдає непоправної шкоди їх фізичному здоров'ю, але й тягне за собою важкі психічні та соціальні наслідки. У більшості дітей - жертв насильства з’являються серйозні відхилення в психічному, фізичному розвитку, в емоційній сфері.

Пам'ятка для батьків. До Міжнародного дня захисту прав людини_10 грудня
Консультація для батьків дітей середнього віку

Як навчити дитину справлятись з
негативними почуттями

Практично всі психологи сходяться на думці: людині важливі різні почуття. Тому одне з головних завдань виховання - не тільки навчити дитину радіти життю, але і показати, як справлятися з негативними почуттями. Уявіть собі картину: на дитячому майданчику малюк вперше поліз на "дорослу" гірку. Не розрахувавши сили, він боляче вдарився, заплакав. І тут підбігла перелякана мама і замість того, щоб пошкодувати його, починає сварити: "Ти навіщо туди поліз? Тепер бачиш, як це небезпечно? Щоб більше я тебе на цій гірці не бачила!" Що відбудеться далі, якщо мама не змінить своєї реакції?

Уникаємо слів та дій у дитячому садку, що можуть зашкодити дітям при ПТРС та переживанні втрати"(Рекомендовано батькам, психологам та вихователям)

Як навчитись бути вдячним: 5 вправ, котрі допоможуть підняти настрій в період війни

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДИТИНІ ПІД ЧАС ВІЙНИ

ЯКЩО ДИТИНА ПОВОДИТЬСЯ ТАК, НЕМОВ НЕ ВІДЧУВАЄ ЖОДНИХ ПОЧУТТІВ (РАДОСТІ ЧИ СМУТКУ). Що з нею відбувається? Імовірно, дитина відчуває дистрес. За сильного нервового потрясіння, особливо під час зіткнення з досвідом, витримати який дитині не під силу, вона може «зависати» в реакціях, часом не відчуваючи свого тіла. Дитина в стані дистресу може приховувати свої почуття. Потрібна ваша підтримка!

Бесіда про дружбу

Якщо друг у тебе є,
Життя радісним стає.
Разом можна все зробити,
Тож без друга не прожити.
Запрошуємо діток та батьків до перегляду онлайн - заняття про дружбу

Примхи дітей. Рекомендації батькам...

Буває так, що батьки іноді не в силі стримувати свої емоції, а це негативно впливає на розвиток дитини.

Деякі батьки готові зізнатися в тому, що діти іноді просто зводять їх із розуму своєю поведін­кою. То вони кажуть «так», а вже за хвилину — «ні», то вперто повторюють «я сам» і наполягають на своїй незалежності, а потім із таким самим завзяттям відмовляються щось робити. Отак і точаться бурхливі баталії батьків і дітей, і нема тому, здається, краю.

Приборкуючи норовливого малюка, ми повинні неодмінно пам’ятати...

Кiлькiсть переглядiв: 154